Katalog stron

Strony informatyczne

Kategoria Biżuteria

Poniżej przedstawiamy wszystkie kategorie oraz strony znajdujące się w kategorii Biżuteria.

 • Obrączki ślubne

  W sklepie Tiara wydobędziesz doskonałej jakości wyroby, które poważają się uznaniem ze strony zadowolonych odbiorców. Trzeba napomknąć, że sklep oferuje najlepsze obrączki ślubne, jak też pierścionki, wśród jakich na szczególne wyróżnienie zasługują pierścionki zaręczynowe. Podkreślamy, iż wszelkie produkty produkowane są z najznamienitszych materiałów, gdyż cechują się najlepszą trwałością i niezawodnością. Co więcej propozycja jest sukcesywnie wzbogacana o nowe towary, jakie sprostają twoim wymaganiom i wszelkim oczekiwaniom. Już teraz zapoznaj się z atrakcyjna propozycją i wybierz pierścionki zaręczynowe, jak także obrączki. W połączeniu z tym jesteśmy przekonani, iż wydobędziesz coś wspaniałego dla twojej ukochanej.

  Kategorie:
  Sklepy internetowe » Biżuteria

  data: 30.10.2013 | adres: http://www.tiarasklep.pl/ | słowa kluczowe: obrączki srebrne obrączki ślubne | czytaj więcej »

 • Biżuteria hand made

  Clover esklep producenta biżuterii autorskiej. Kluczowym produktem marki są hand made bransoletki, które mogą być uzupełnieniem wszystkich zestawów niezależnie od okazji. Każda nasza bransoletka powstaje według indywidualnych wzorów, które uwzględniają współczesne trendy mody. Wśród ponad 200 bransoletek kupujący może wybrać dodatek modowy, który znakomicie zwieńczy jego ubiór. W naszym sklepie można dokonywać wybor bransoletki w zależności od techniki wykonania, materiału, pełnej gamy kolorów oraz zawieszki charms. I tak można znaleźć bransoletki plecione, makramy i proste w przypadku techniki. Materiałowo wyboru można dokonywać spośród takich elementów jak skóra, sznurek, zamsz czy lawa. Szczególny nacisk kładąc na zadowolenie staramy się wybierać doskonałej jakości materiały, które nie powodują uczulenia. Wszystko to w bardzo niskich cenach. Zaś w ciągu roku każdy może liczyć na liczne promocje i oferty specjalne.

 • Soutache

  Fotoblog utalentowanej projektantki biżuterii Djenki. Specjalnością Djenki jest ręcznie robiona biżuteria w technice haftu sutasz . Technika ta jest bardzo pracochłonna ze względu na niezwykłą misterność każdej z prac oraz niezbędną cierpliwość. Dlatego nawet najsubtelniejsze kolczyki mogą oznaczać koszt rzędu kilkuset złotych, gdyż jest to efekt wielogodzinnej pracy. Efektem tej pracy są jednak niezwykle barwne kolczyki, piękne naszyjniki czy zgrabne bransoletki. (Uzupełnieniem|Obok|Oprócz prezentowanych prac biżuteryjnych na blogu można znaleźć zdjęcia, ciekawostki, marzenia i wspomnienia projektantki z najróżniejszych miejsc świata, które to są tłem dla prezentowanych prac. Przedstawianą biżuterię można znaleźć w kilku sklepach online, w których to swoje prace wystawia autorka tudzież kontaktując się bezpośrednią z Nią.

 • Bransoletki

  Każda kobieta myśli o cudownej biżuterii, jaka będzie miała możliwość ukazać jej urodę. Dzięki naszym stronom w Internecie istnieje możliwość zakupienia awangardowej biżuterii. Nasza oferta obejmuje bransoletki skórzane, splatane lub proste, sznurki, bransoletki męskie i różne inne ciekawe gadżety. Każda bransoletka wykonywana jest ręcznie według oryginalnych pomysłów. Bransoletki są dostępne w różnych kolorach, a w ofercie mamy mnóstwo interesujących, niesamowitych wzorów. Najważniejszą sprawą jest dla nas usatysfakcjonowany klient. Realizacja zamówienia odbywa się przez projekt bransoletki, a następnie wybór odpowiednich materiałów do zrobienia bransoletki. Pracujemy z entuzjazmem i energią, bowiem nasza praca to wielkie hobby. Wystarczy zarejestrować się na naszej stronie i zaprojektować sobie wymarzoną bransoletkę.

 • Strony:
pasmanteria | spis katalogów | pozycjonowanie | lista katalogów

Katalog Informatyczny