Katalog stron

Strony informatyczne

Klapy transferowe

Wentylatory oddymiające to wspaniałe urządzenia, gdy nie ma zagrożenia pożarowego są w stanie pracować jak zwykłe wentylatory wyciągowe względnie nawiewne. Ich kluczowym przeznaczeniem jest jednak wyciąganie dymu oraz ciepła, na skutek czemu możliwa jest ewakuacja ludzi a także ochrona budynku przed przesadnie wysokimi temperaturami. Przeciwdziałają one rozchodzeniu się ognia do sąsiednich stref pożarowych. W ofercie poza wentylatorami oferujemy także klapy upustowe.

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Remonty domów warszawa

  Już teraz wybierz firmę U-R-B "BoBri" i zdecyduj się na najlepszej klasy remonty. Jesteśmy pewni, iż profesjonalizm, jak również zaangażowanie w wykonywaną pracę usatysfakcjonuje wszelkiego odbiorcę. Firma działa na terenie województwa mazowieckiego i oferuje najlepiej przeprowadzone remonty. Złączone jest to z tym, że wykonując malowanie warszawa firma korzysta wyłącznie z najznamienitszych materiałów, jak także technologii, dzięki jakim można zdobyć satysfakcjonujące nabywcę efekty. Poza tym podkreślamy, iż remonty realizowane są pod bacznym okiem najznamienitszych ekspertów, jacy do każdego zlecenia przystępują w sposób precyzyjny. Przekonaj się o tym już dziś i wybierz niesamowite remonty. Nie ma co zwlekać.

 • Remonty wykończenia warszawa

  Już dzisiaj skorzystaj z rewelacyjnej i bardzo atrakcyjnej propozycji firmy U-R-B "BoBri", która wykonuje wszystkie, często nawet najbardziej skomplikowane remonty. Aby satysfakcjonować wszystkich odbiorców, firma prawie codziennie staramy się, żeby wykonywać remonty z największą skutecznością i profesjonalizmem. Równocześnie warszawa remonty przeprowadzane są, tak by zadowalać wysoką jakością i estetyką. Należy także podkreślić, iż firmie zależy, ażeby wykonywać remonty z dbałością o terminowość z zachowaniem wysokiej jakości. Jesteśmy pewni, że wykonane przez firmą U-R-B "BoBri" remonty zadowolą wszelkich nawet najbardziej wymagających odbiorców. Przekonaj się o tym już teraz.

 • Rozbiórki budynków

  Wszelakie prace ziemne będą wymagać profesjonalnego sprzętu, a także ogromnego doświadczenia w tej materii. Dlatego też nie wszystkie firmy budowlane nadają się do tak wyspecjalizowanych prac. Nasza firma posiada wielkie doświadczenie związane z wszelkimi robotami ziemnymi a także rozbiórkowymi i wyburzeniowymi. Priorytetem naszej firmy są prace w sektorze robót ziemnych i rozbiórkowych, $a nabyte doświadczenie sprawia, że Spółka w obecnej chwili jest wiarygodnym oraz zaufanym partnerem dla wielu generalnych wykonawców i inwestorów.

  data: 28.03.2013 | adres: http://www.tree.com.pl | słowa kluczowe: rozbiórki budynków wyburzenia kruszenie gruzu betonu roboty ziemne | czytaj więcej »

 • Hurtownia części do maszyn budowlanych JCB i CAT | Serwis-Kop

  Wszyscy użytkownicy maszyn wykorzystywanych w budownictwie oraz ciężkiego sprzętu, zdają sobie sprawę, iż w tej zawodzie najistotniejsze okazuje się pełne bezpieczeństwo. Właśnie dlatego tak istotne jest, ażebyś używał sprzętu najlepszej jakości. Nierzadkie awarie Twojego sprzętu z pewnością nie zagwarantują Ci w pracy, nie przyciągnął klientów a także nie przyniosą dużego dochodu. Wszelkie części, które wymieniasz powinny prezentować dobrą jakość – nie możesz na nich oszczędzać, ani też za nie przepłacać. Serwis - kop proponuje wszystkim najwyższej jakości części w konkurencyjnych cenach. Bardzo wielkim zaciekawieniem cieszą się łyżki do koparek . Jak wiadomo są to części, które poprzez cykliczny kontakt z podłożem, gliną, piaskiem narażone są na duże uszkodzenia. Tak też często się dzieje. Nasza firma oferuje bardzo bogatą ofertę właśnie tych części, są one w naszej ofercie swoistą pozycję.

 • Multitoole.com.pl

  Na niniejszej stronie webowej będzie można znaleźć interesujące, profesjonalne zasoby z artykułami na temat specyficznej grupy narzędzi, które stanowią multitoole. Tematyczne artykuły w każdym wypadku składają się z wyczerpujących deskrypcji tego typu narzędziowych wdrożeń. Dość sporo miejsca w zasobach tego serwisu zajmują rozwiązania sygnowane marką Leatherman. Przykład modelu przedstawianego w tym serwisie, to Sidekick, którego rozmaite funkcje przedstawiono z dużą dokładnością. Każdy opisany model jest tu przybliżony pod kątem swoich wad i zalet. Wizyta na tej stronie na pewno ułatwi wybór multitoola, który będzie idealnie dopasowany do zapotrzebowania danego użytkownika.

  data: 25.02.2013 | adres: http://multitoole.com.pl/ | słowa kluczowe: multitoole leahterman victorinox gerber multitoole leatherman | czytaj więcej »

 • Rekuperator

  W nowoczesnym systemie budowania dąży się do zachowania wysokiej szczelności budynku, właściwie aby zmniejszyć jego zużycie ciepła oraz energii. Stąd, że założeniem sprawnego funkcjonowania wentylacji okazuje się dostęp powietrza zewnętrznego do mieszkania, ale powoduje to w zimne dni dostawanie się mroźnego powietrza, jakie powinno się ogrzać. Najlepszym rozwiązaniem okazuje się implementacja systemu wentylacji nawiewno-wywiewnej odzyskującej ciepło. Najważniejszym elementem takiego typu układów wentylacyjnych bywają urządzenia gwarantujące odzysk ciepła. Urządzenia te to właśnie rekuperatory lub wymienniki ciepła. Zamontowane w obsługującej każdy pokój domu centrali wentylacyjnej zapewniają obniżenie strat ciepła o przynajmniej 40 procent. Jak wiadomo, że im solidniejsze urządzenie tym wydajniej będzie działać, stąd oferujemy wyłącznie urządzenia najlepszej jakości z długą gwarancją.

  data: 24.02.2013 | adres: http://www.wentylacyjny.net | słowa kluczowe: wentylacja centrale wentylacyjne rekuperacja hurtownia wentylacji odzysk ciepła | czytaj więcej »

 • wentylatory kanałowe

  Oferujemy Państwu produkty popularnej firmy Venture Industries. Produkty wychodzące z fabryki Venture Industries cechują się dbałością wykonania oraz niezawodnością i solidnością. Produkowane przez Venture Industries wentylatory można montować w róznych warunkach. Wentylatory firmy Venture Industries stale są ulepszane, najbardziej dopasowanego produktu|. Dbałość o środowisko pozwala firmie na tworzenie ekologicznych produktów. Oprócz wentylatorów kanałowych oferujemy także wentylatory dachowe firmy Salda, które cechują się wyjątkowym designem oraz trwałością.

  data: 11.02.2013 | adres: http://www.ranska.pl/wentylatory/kanalowe/Venture_Industries | słowa kluczowe: wentylatory kanałowe wentylatory Venture Industries wentylator wentylatory przemysłowe hurtownia wentylatorów | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny