Katalog stron

Strony informatyczne

Logopeda Wałbrzych

Szukasz dobrego fachowca, który udzieli ci porady psychologicznej? A może twoje dziecko potrzebuje porady logopedy? W takim razie musisz odwiedzić przedstawianą tu stronę, na której swoją ofertę prezentuje internetowa poradnia psychologiczna . Proponuje ona porady psychologa online ale nie tylko. Z fachowych porad psychologa można skorzystać także na miejscu, to jest w Wałbrzychu. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą opisywanej tu poradni psychologicznej. Przede wszystkim te osoby, które są obywatelami grodu Wałbrzych jak również sąsiednich miast i które zarazem szukają takich specjalistów jak logopeda bądź psycholog.

Kategorie:
Zdrowie i Uroda » Psycholodzy
Zdrowie i Uroda » Pomoc
Zdrowie i Uroda » Psychoterapia

data: 22.02.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Dentysta Białołęka

  Śnieżnobiały uśmiech to pragnienie każdego nas. Dlatego też musimy dbać o uzębienie codziennie. Nie możemy zapominać o regularnym odwiedzaniu stomatologa. Lekarz dentysta sprawdzi stan naszego uzębienianaszych zębów i zaaplikuje stosowaną kurację. Mogą być wykonane licówki, wymiana plomby, lub zalecenia chirurgiczne. Właśnie dlatego musimy dbać o zęby każdego dnia i już jako dziecko. Należy powiedzieć, że o ile licówki są "operacją" kosmetyczną to warto troszczyć się o zęby, żeby wizyta u lekarza kończyła się tylko przeglądem. Zachęcamy dzieci i dorosłych do zbadania swoich zębów.

 • http://sylwiahofman.pl

  Już dzisiaj skorzystaj z wysokiej jakości usług pani Sylwii Hofman, jakie poparte są olbrzymim doświadczeniem. Dzięki wielkiej wiedzy, jak też doświadczeniu jest ona w stanie oferować utrzymane na wysokim poziomie usługi, do jakich można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (albo grup zorganizowanych) oraz dla firm. Jesteś w stanie skorzystać ze szkoleń odnoszących się do takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak też odkrywanie rodzaju osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Poza tym pragnąc trafić do dużego grona osób prowadzi również konsultacji terapeutyczne, dzięki jakim pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.

 • Depresja

  W dzisiejszych czasach depresja jest coraz poważniejszym zjawiskiem. Po prostu już nawet małe dzieci chorują na nią. A przecież depresja, która nie jest leczona może zakończyć się samobójczą śmiercią. I choćby z właśnie tego powodu pod żadnym pozorem nie powinno się bagatelizować depresji. Jeśli więc cierpisz na depresję, szybko powinieneś pójść do lekarza psychiatry. Wyłącznie specjalista dobrze wie co trzeba zrobić, abyśmy mogli znowu cieszyć się życiem. Życie jest bardzo krótkie, zatem trzeba dbać o nie.

  data: 15.02.2013 | adres: http://www.depresja.info5.pl | słowa kluczowe: depresja objawy diagnoza porady | czytaj więcej »

 • Trema

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów jest nastawiony na pomoc grupie zawodowej tj. artystom, którzy w swoim zawodzie ciągle borykają się z wieloma trudnościami. Otoczenie artystów opieką psychologiczną, pozwala pokonać problemy związane tj. trema warsztaty Kraków , jaka pojawia się u osób, które mają publiczne występy. Podejmujemy współpracę z artystami doskonalącymi swoje ambicje zawodowe, wybierając najlepsze techniki psychologiczne i razem dążymy na szczyt. Zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy prowadząc warsztaty, które dają możliwość pełnego zastosowania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla osobistego rozwoju i najwłaściwszego działania we obecnych czasach uzdolnionych artystów niezależnie od wieku. Razem znajdziemy odpowiedź na nurtujące pytanie - jak pokonać tremę? Współdziałamy również z instytucjami kształcącymi muzyków i aktorów organizując warsztaty grupowe.

  data: 17.01.2013 | adres: http://koda.krakow.pl | słowa kluczowe: trema trema warsztaty Kraków psychologia muzyki jak pokonać tremę | czytaj więcej »

 • Psychoterapia par i małżeństw

  Psychoterapia Par Warszawa Informacje o psychoterapii małżeńskiej świadczonej w Warszawie. Na stronie CentrumPar.pl możecie przeczytać o tym, w jakich okolicznościach terapia małżeńska jest skuteczna i jakie pary mogą z niej skorzystać; można poznać podstawy stosowanej metodzie terapeutycznej oraz przeczytać o doświadczeniu terapeutów. Terapia par przeznaczona jest dla związków doświadczających trudności i borykających się z kryzysem, ale również dla tych, które w psychologicznej pracy nad swoim związkiem poszukują dróg jej wzrostu i pełniejszej realizacji.

  data: 30.03.2012 | adres: http://terapiapar.tltl.pl | słowa kluczowe: związki małżeństwa pary psychoterapia małżeńska terapia par | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny